A A
Monitor Polski Dziennik Ustaw Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP 2 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzeni w Gminie Janowiec

Psy do adopcji

W tym dziale znajdziesz informacje o możliwości adopcji psów z terenu naszej gminy.

Poniżej zamieszczamy listę z opisem i zdjęciami psów, które czekają na nowych i odpowiedzialnych właścicieli:Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Janowiec: tel. 818815 800, srodowisko@janowiec.pl 

 

Suczka, mieszaniec, młody, wiek około 2 lat, średniego wzrostu, jasnobeżowa. Jest bardzo grzeczna i łagodna, również dla dzieci, niewymagająca, spokojna, bardzo wdzięczna. Byłaby wspaniałym towarzyszem.

 

 

Słodkie szczeniaki, czekają na kogoś kto podzieliłby się swoim sercem. Osoby zainteresowane adopcją, otrzymają książeczkę zdrowia, pieski będą zaszczepione i odrobaczone.

Samiec, mieszaniec, wiek około 5 lat, małego wzrostu, czarny z podpalanym brzuszkiem i łapkami. Jest bardzo pogodny, ułożony i niewymagający. Idealny dla osoby starszej. Piesek posiada książeczkę zdrowia.
Przeszedł profilaktykę: chorób zakaźnych, chorób pasożytniczych; został odrobaczony i zaszczepiony. Na życzenie nowego Pana może zostać również zachipowany.

 

 

Samiec, mieszaniec, młody, wiek około 3 lat, średniego wzrostu, beżowy z białym podbrzuszem. Jest bardzo grzeczny i łagodny, również dla dzieci, niewymagający, spokojny, bardzo wdzięczny. Byłby wspaniałym towarzyszem.

 

 

Samiec, wiek około 13 lat, mały, okrągły, czarny z białym kołnierzykiem i białymi łapkami. Jest bardzo grzeczny i dobrze wychowany, łagodny do dzieci i innych zwierząt, niewymagający, spokojny, bardzo wdzięczny. Byłby wspaniałym towarzyszem dla osoby starszej, ale nie tylko.

 

 

Sunia , bardzo przyjazna , wiek ok 8-10 miesięcy, bardzo mała , waga do 2 kg  (piesek kieszonkowy )

 

 

Pies mieszaniec koloru białego, łagodnie usposobiony czeka na nowego pana.

 

 

Młoda, mała, wysterylizowana, bardzo sympatyczna suczka czeka na nowego pana.

Jest to suczka ,po sterylizacji , w wieku ok 10-12 msc , waga 6 kg ( już nie urośnie więcej ).
Pies jest po wszystkich badaniach i szczepieniach , odrobaczony , dla potencjalnego właściciela książeczka zdrowia.
Usposobienie bardzo łagodne, pies idealny zarówno dla dzieci jak i osób starszych.
Dobrze aby znalazł dom.
W razie jakiegokolwiek zainteresowania tel. 693 699 203 Pies przebywa tymczasowo w lecznicy.
Jest możliwość dostarczenia do miejsca adopcji .

 

Poznaj obowiązki właściciela psa.