A A
Monitor Polski Dziennik Ustaw Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP 2 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzeni w Gminie Janowiec

Festiwal Filmu i Sztuk BNP Paribas Dwa Brzegi: Instrukcja odbioru zaproszeń elektronicznych

Szanowni,
 
Tegoroczny BNP Paribas Dwa Brzegi. Festiwal Filmu i Sztuki zbliża się wielkimi krokami. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem krótką instrukcją korzystania z zaproszeń oraz akredytacji festiwalowych.
 
Aby móc skorzystać z zaproszenia i odebrać elektroniczne bilet na dowolnie wybrany seans bądź wydarzenie, należy dzień wcześniej w godzinach od 7.00 do 17.00 zgłosić chęć uczestnictwa w wybranym wydarzeniu mailowo pod adresem:
zaproszenia@dwabrzegi.pl

Przedstawiciel organizatora w odpowiedzi na maila prześle wygenerowane zaproszenie elektroniczne uprawniające do wejścia na wybrane wydarzenie.

Z uwagi na nową lokalizację kinową, uprzejmie informujemy, że limit zaproszeń na pojedynczy seans bądź wydarzenie na wszystkich partnerów wynosi 50 sztuk. Oznacza to, że pierwsze 50 osób z list partnerów, bądź z akredytacji dziennikarskich będzie mogło wziąć udział w danym wydarzeniu.

Z zaproszeń mogą skorzystać wyłącznie osoby z listy – nie ma możliwości przekazania wejściówek osobom trzecim. Nie ma możliwości rezerwacji wydarzeń na przyszłe dni, możliwa jest tylko każdorazowo rezerwacja z dnia na dzień.

Informujemy również iż zaproszenia będą rejestrowane, jeśli dana osoba zapisze się na wydarzenie i nie wykorzysta trzykrotnie pobranego biletu w czasie trwania festiwalu utraci możliwość akredytacji. Jednocześnie istnieje możliwość zwrotu biletu przed jego wykorzystaniem odsyłając go na maila zaproszenia@dwabrzegi.pl

Akredytacja bądź zaproszenie nie uprawniają do wejścia na seanse bez wcześniej otrzymanego biletu elektronicznego.

Zgłaszanie chęci uczestnictwa w wydarzeniu będzie możliwe od dnia 29.07.2022

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wyrozumiałość.
Organizatorzy BNP Paribas Dwa Brzegi. Festiwalu Filmu i Sztuk