A A
Monitor Polski Dziennik Ustaw Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP 2 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzeni w Gminie Janowiec

Lokalna Grupa Działania “Zielony Pierścień” zaprasza na szkolenia

LGD “Zielony Pierścień” zaprasza na trzy szkolenia 13, 14, 22 lutego 2017.

Poniżej zamieszczamy informacje na ich temat. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji (pod każdym ogłoszeniem zamieszczona jest pełna treści ogłoszenia LGD “Zielony Pierścień” wraz z numerami telefonów).

1 Szkolenie w sprawie przygotowania wniosku o pomoc finansową na budowę lub przebudowę ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej związanej z promocją dziedzictwa lokalnego.

Szkolenie odbędzie się się w dniu 13 lutego br. w siedzibie LGD w Kośminie (dworek Kossaków) o godz. 9.00. Jest ono adresowane do przedsiębiorców z obszaru 11 gmin gdzie jest wdrażana Lokalna Strategia Rozwoju LGD “Zielony Pierścień”.

Zobacz pełną treść ogłoszenia (PDF)

 

2 Szkolenie w sprawie przygotowania wniosku o pomoc finansową na wspieranie współpracy między przedsiębiorcami w zakresie sieciowania usług turystycznych.

Szkolenie odbędzie się się w dniu 14 lutego br. w siedzibie LGD w Kośminie (dworek Kossaków) o godz. 9.00. Jest ono adresowane do przedsiębiorców z obszaru 11 gmin gdzie jest wdrażana Lokalna Strategia Rozwoju LGD “Zielony Pierścień”.

Zobacz pełną treść ogłoszenia (PDF)

 

3 Szkolenie dotyczące przygotowania wniosków  na pozyskanie środków na realizację małych grantów.

Szkolenie odbędzie się 22lutego br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowcu. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Biura LGD najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem szkolenia.

Zobacz pełną treść ogłoszenia (PDF)