A A
Monitor Polski Dziennik Ustaw Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP 2 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzeni w Gminie Janowiec

Wolontariusz roku powiatu Puławskiego

Z przyjemnością informujemy iż w dniu 8 grudnia 2022r., podczas “IV Powiatowego Dnia Wolontariatu”, w Starostwie Powiatowym w Puławach miało miejsce wręczenie nagród “Wolontariusz roku powiatu Puławskiego”, w podziękowaniu za aktywną pomoc poszkodowanym w wyniku wojny na Ukrainie. Statuetki i dyplomy wręczała Starosta Puławski Danuta Smaga.

W imieniu mieszkańców Gminy Janowiec podziękowania odbierał Wójt Gminy Janowiec Jan Gędek. Jest to wyróżnienie dla naszych wspaniałych mieszkańców zaangażowanych tak szeroko w niesienie pomocy potrzebującym.

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy te gratulacje, podziękowania i wyrazy uznania w pełni przysługują Wam za wasze okazane serce i bezinteresowność oraz zaangażowanie w działaniu. To Wy jesteście bohaterami tego wydarzenia. W imieniu Wójta Gminy Jana Gędka oraz własnym składamy Wam wyrazy uznania i serdeczne podziękowania.